Narnijský ples 2018

Milí rodičia,

pozývame Vás srdečne na Narnijský ples!

Ples sa uskutoční v sobotu 13.1.2018 v Kultúrnom dome Slovenský Grob, od 18.30 h. do 3.00 hod. Ples bude neformálny, s cieľom  stretnúť sa a bližšie sa navzájom spoznať a zabaviť v rámci komunity rodičov detí z Narnie. Dress code: „malé spoločenské“, neočakáva sa plesové oblečenie. Výťažok z plesu bude venovaný CZŠ Narnia.

Cena vstupenky je 30 Eur / osoba. Vstupenky si môžete zakúpiť v kancelárii pani tajomníčky Narnie, p. Nikoly Vorelovej, tel. 0911 788 755, mail tajomnik@narniapk.sk.

Dávame do pozornosti dámsky klub – stôl rezervovaný pre dámy J.

Ples organizuje plesový výbor – skupina dobrovoľníkov z radov rodičov. Každý z Vás však môže prispieť k tomu, aby bol ples krajší a výťažok z plesu väčší. Môžete tak urobiť nielen svojou účasťou, ale aj darovaním cien do tomboly. Prosíme Vás preto, ak máte možnosť darovať alebo získať do tomboly nejaké ceny, kontaktujte tajomníčku Narnie, slečnu Vorelovú (napr. poukážky na nákup tovaru alebo služby, darčekový kôš, víkendový pobyt, knihy, nejaké zaujímavé dobroty či peknoty a pod.) Uvítali by sme, keby ste ceny mohli odovzdať v kancelárii pani tajomníčky v týždni od 8. – 11.1.2018.

Prosíme tiež o príspevok do bufetu – koláčiky, zákusky. Bude pre ne pripravený stôl priamo na mieste.

Radi privítame ďalších pomocníkov do plesového tímu, najmä v deň samotného plesu.

Vopred ďakujeme za Vašu podporu a tešíme sa na Vás na Narnijskom plese. Nezabudnite si rýchlo kúpiť alebo rezervovať vstupenku na ples!

Za plesový výbor

Lenka Janičinová
Marta Jendeková
Janka Melicherová
(dobrovoľníci prosím ozvite sa na marta.jendekova@ainova.sk :))

Archív

(c) 2017 Cirkevná základná škola Narnia