Rezervácia termínu na pobyt dieťaťa v CZŠ Narnia Bratislava

Na tejto stránke si môžete rezervovať termín na pobyt dieťaťa v CZŠ Narnia v Bratislave. Pred registrovaním si prosím prečítajte podrobné informácie o prestupe na stránke venovanej prestupu.

Vyberte si prosím dátum z kalendára . Kliknite na dátum a kliknite na čas, ak prihlasujete dieťa na pobyt v 1. ročníku vyberte čas 7:45, ak v 2. ročníku vyberte čas 7:50, ak v treťom ročníku vyberte čas 7:55, ak v štvrtom ročníku vyberte čas 8:00. Každý deň v každom ročníku je možné absolvovať pobyt pre dve deti, ak v danom termíne už nie je možnosť výberu času znamená to, že tento termín je už pre tento ročník obsadený. Po výbere termínu dostanete mailom inštrukcie ohľadne pobytu. Vyberáte si vždy ten ročník, ktorý dieťa navštevuje v súčasnosti.

Jednodňový adaptačný pobyt dieťaťa je nepovinnou súčasťou procesu prestupu a zápisu dieťaťa do 2.-5. ročníka. V prípade, že adaptačný pobyt vaše dieťa absolvuje, nemusí už prísť na pohovor v termíne zápisu do 2.-5. ročníka.

Ak prihlasujete dve alebo viac detí, zopakujte výber termín pre každé dieťa zvlášť. Ak si termín rozmyslíte, respektíve sa vyskytnú okolnosti pre ktoré ho nebudete môcť využiť, napíšte nám mail na pezinok@narnia.sk.

Kódovacia tabuľka

7:45 – 1. ročník | 7:50 – 2. ročník | 7:55 – 3.ročník | 8:00 – 4. ročník (poznámka – kódovacia tabuľka slúži len na označenie ročníka pre nás, napriek uvedenému času je potrebné prísť do budovy 7:45, v zmysle interných pravidiel školy majú byť žiaci v triedach najneskôr 7:55).

Praktické informácie o tom, ako návšteva prebieha vám prídu v mailovej správe s potvrdením dátumu rezervácie.

Kalendár


Prosím vyberte dátum a čas
Odoslať rezerváciu

(c) 2017 Cirkevná základná škola Narnia