Oznam – Online stretnutie pre záujemcov o školu 7.4.2020 o 16:30

Nakoľko nám situácia znemožnila zrealizovať klasické stretnutia so záujemcami, rozhodli sme sa, že ponúkneme ako alternatívu online stretnutie pre rodičov záujemcov.

Na online stretnutie využijeme nástroj Microsoft Teams, ktorý máme ako škola k dispozícii. Teória hovorí, že by to malo fungovať bez potreby inštalovať nejakú aplikáciu na vašej strane. Nakoľko sa nás stretne zrejme niekoľko desiatok, nepovolíme vám možnosť klásť otázky cez mikrofón ale využijeme ďalší nástroj zvaný Sli.do, v ktorom sa otázky píšu. Na stretnutie by ste teda mali potrebovať zariadenie (počítač, telefón alebo tablet) pripojený na internet. Počas stretnutia zaznie prezentácia (prednáška) riaditeľa s powerpoint prezentáciou. Nebudete potrebovať ani kameru a ani mikrofón.

Obsah stretnutia bude totožný s obsahom stretnutia, ktoré sa konalo 19.3.2020.

Druhé online stretnutie sa bude konať o 16:30 v utorok 7.4.2020 Tu je odkaz, cez ktorý sa na stretnutie viete pripojiť.

Připojit se ke schůzce přes Microsoft Teams

Pre kladenie otázok použite Slido, nájdete ho na www.sli.do – kod je #NarniaPK2020

Prosíme vás, aby ste si to odskúšali dopredu, môžete si na odkaz kliknúť kedykoľvek. Rovnako otázky cez Slido môžete položiť dopredu. Celé stretnutie bude zaznamenané a možno, ak to dobre vyjde ho zverejníme na webstránke a preto zvážte, či si zapnete svoje kamery.

Prosíme vás o trpezlivosť a toleranciu, je to pre nás veľký experiment. Tešíme sa na stretnutie.

Archív

(c) 2017 Cirkevná základná škola Narnia