Vitajte v novom školskom roku 2019/20

Milí naši žiaci a naši rodičia. Vítame všetkých v novom, už siedmom školskom roku našej školy v Pezinku.

Školský rok začneme 2.9.2019 slávnostným otvorením v Športovej hale so začiatkom o 8:00. Potom sa presunieme do tried, kde sa deti stretnú so svojimi učiteľmi. V prvý školský deň sa nevarí a po programe v triedach škola končí. Druhý školský deň už fungujeme v bežnom režime. Všetky deti sú na utorok automaticky prihlásené na obed, ak si obed pre vaše dieťa neželáte, odhláste ho cez EDUPAGE.

V prvý školský deň dostanú rodičia alebo dieťa zložku s administratívou potrebnou pre začiatok školského roku (prihláška na stravovanie, do RsT, návratku ku školskému poriadku atď.) Prosíme vás postupujte podľa pokynov a čo treba, obratom odovzdajte. Zložka bude obsahovať aj jeden exemplár Zmluvy o vzdelávaní pre rodičov. Nezabudnite sa prihlásiť na EDUPAGE a uhradiť potrebné poplatky podľa platobných predpisov. Termín na úhradu prvej splátky príspevku na vzdelávanie je 15.9.2019. Pre uľahčenie balíka platieb skúste platbu cez službu VIAMO, ktorá to celé zjednodušuje.

Na webstránke sme aktualizovali potrebné informácie k novému školskému roku. Do vašej pozornosti odporúčame hlavne informácie v časti Stravovanie nakoľko začíname s dotáciou „Obedy zadarmo“, ktorá prináša zmätok a nie úplne štandardné nastavenie administratívnych procesov okolo platieb za stravu.

V sekcii Školský kalendár nájdete aktualizovaný kalendár, ktorý si môže pridať aj do mobilu alebo pdf verziu, ktorú si môžete vytlačiť a zavesiť napríklad na chladničku.

Lúčime sa zatiaľ so slovami C.S.Lewisa –

Pred nami sú lepšie veci, ako za nami.

Do skorého videnia.

Archív

(c) 2017 Cirkevná základná škola Narnia