Kluby na mesiac január 2017

Ani sme sa nenazdali a máme tu nový kalendárny rok. Preto Vám chcem v mene Narnie zaželať všetko len to najlepšie. Dúfame, že ste vstúpili do nového roku s úsmevom na tvári a tou správnou “ labkou“. Prajeme Vám, aby ste kráčali každým jeho dňom šťastní, milovaní a milujúci, silní, optimistický, láskaví, vďační a tešiaci sa z maličkostí.  SKRÁTKA, želáme Vám, nech všetko, čo prinesie rok 2017 je lepšie, krajšie, úspešnejšie v každom smere ako to, čo Vám nadelil jeho predchodca.

Vianoce nám skončili, ale prekvapenia u nás pokračujú. Tentoraz sme si pre deti pripravili naše obľúbené kluby, no zaradili sme aj dve naše novinky. Veríme, že sa deťom budú páčiť.

  • Počas mesiaca si deti môžu vybrať spomedzi klubov veľmi obľúbený športový klub. Ak nám počasie dopraje a nadelí nám aj trošičku sniežiku, užijú si zimných radovánok deti do sýtosti pri stavaní snehuliakov, guľovačke, či hádzaniu snehových gúľ do cieľa. Pokiaľ sa ale snehu nedočkáme, zahráme sa s deťmi kolektívne hry s loptou, vybíjanú, či futbal.
  • Vzdelávací klub je pripravený pre deti, ktoré majú nabitý program. U nás si môžu napísať domáce úlohy, zahrať sa didaktické hry a vedomostné súťaže.
  • Tento mesiac nebude chýbať ani tvorivý klub. U Danielky budú z rôznych materiálov vyrábať zimné obrázky a s Beatkou na záver mesiaca chystať karnevalové masky.
  • Nesmie chýbať ani Lego klub.
  • A medzi naše novinky, ktoré som už vyššie spomínala patria Mladí spisovatelia. Deti budú vymýšľať básne a rozprávky. Budú to humorné, vymyslené príbehy. A kedže vieme, že deti majú fantáziu neskutočnú, tešíme sa na ich prekrásne prvotiny.
  • No a na záver sme si pripravili klub nazvaný teamwork. Hry zamerané na spoluprácu jednotlivcov a skupín. Zažijeme spolu veľa zábavy a srandy.

Veríme že sa Vám a deťom naša novoročná nádielka páči.
Za tím napísala Mirka Andelová

Archív

(c) 2017 Cirkevná základná škola Narnia